CanlıTV Blog

Payitaht Abdülhamit 5.Bölümde Yaşananlar...

Payitaht Abdülhamit dizisi beş bölümü geride bıraktı. Tarih meraklılarının heyecanla izlediği 5. bölümde bütün gözler hain Mahmut paşa üzerindeydi. Ancak Mahmut Paşa, hiçbir şey olmamış gibi yine kendisini aklamayı başardı.

Yeni Gelin 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yayınlanan 4. Bölüm fragmanına göre konaktaki hareketlilik önümüzdeki hafta da devam edeceğe benzer. Kaan’ın gizli sevgilisi, konağı terk eden hanımların durumu önümüzdeki haftaki bölümün merak edilenleri.

26 Mart Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Eleniyor?

Kısmetse olur haftanın finalinde bu hafta beklenmedik olaylar gerçekleşecek.26 Mart 2017 Pazar günü ekranlara gelecek bölümde adaylar göz yaşlarına boğulacak.Onur ve Aycan arasında beklenmedik yüleşmeler olacak.

Vatanım Sensin 20. Bölüm Heyecan ve Gerilim Doluydu

Vatanım Sensin dizisi 23 Mart Perşembe akşamı saat 21.00’da 20. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Leon, kendisini vuranı söylemiyor. Eşref Paşa, canı pahasına Kuvva Hareketi'ne destek veriyor. Cevdet ve Hamilton mücadelesi başlıyor...

Payitaht Abdülhamit 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Herzıl’ın İstanbul’a gelmesiyle Payitahtta işler iyice karıştı. Hiram’ın demiryolu üzerine yerleştirdiği bomba patladıktan sonra acaba Payitaht’ta neler olacak? Sultan patlayan bombanın intikamını, olayın faillerinden bakalım nasıl alacak?

Vatanım Sensin 21. Bölüm Fragmanı Heyecan Dolu!

Sevilen dizi Vatanım Sensin 21. bölümüyle Kanal D ekranlarındaydı. Azize, General Cevdet’le ilgili çok önemli sırları, General Cevdet de Azize ve kendisini çok yakından ilgilendiren bir sırrı öğrenecek.

Tarafsız Haber Kanalı Artı TV Yayın Hayatına Başladı

Günümüzde tarafsız ve korkusuz habercilik yapan TV kanallarının sayısı oldukça az. Olanlar da çok ciddi yaptırımlar ile karşı karşıya kalıyor. Köln’de kurulan Artı TV haber kanalı, tarafsız ve hür haberciliği ekranlarınıza taşımaya başladı.

Payitaht Abdülhamit 4. Bölümde Hain Yakalandı mı?

Bir önceki bölüm Sultan ‘ın zehirlenmesiyle son bulurken, bu bölümde de bu zehirlenme olayı üzerine Sultan’ın kurguladığı müthiş plan işlemektedir. Payitaht Abdülhamit dizisi heyecanla izlenen bir bölümü daha geride bıraktı.

Yeni Gelin dizisinin 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bella’nın yeni gelinlik hallerinin, töre, gelenek ve göreneklerin mizahi yönden ele alındığı yeni bölümde dizi, izleyenlerinin beğenisini kazanmayı başardı. Yeni Gelin dizisi 2. bölümüyle Show TV ekranlarındaydı.

Vatanım Sensin 19. Bölümde Olaylar Çok Karışıyor...

Vatanım Sensin 19. Bölümde İngiliz Ajanı Hamilton'un patlattığı bombanın yaraları sarılmaya çalışılırken Yunanlılar bombayla ilgileri olmadığını kanıtlamaya çalışıyor. Cevdet'in çocukları postaneyi basarken Yunanlılara yakalanıyor...

Payitaht Abdülhamit 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Payitaht Abdülhamit adlı sevilen tarih dizisinin 4. bölümü, 17 Mart Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Sultanın zehirlenmesinin ayrıntılarının merakla izlendiği bölümde, gelişmeler yine heyecan vericiydi.

Vatanım Sensin 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hilal ve Ali Kemal içine düştükleri zor durumdan kurtulabilecekler mi? Ajan Hamilton, yaşadığının sinyallerini veren Eşref Paşayla işbirliği yapabilecek mi? Mustafa Kemal’in başlattığı Milli Mücadele Hareketi’ni engellemeyi başarabilecek mi?

Yeni Gelin Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen Yeni Gelin dizisi, 11 Mart Cumartesi akşamı ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Eğlenceli ve düşündürücü senaryosuyla, ekran başındaki izleyenlerine keyifli bir cumartesi akşamı yaşattı.

15 Mart Çarşamba Reyting Galibi Kim Oldu ?

İşte dünün reyting sonuçların da neler oldu ? 15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı ve çarşambanın en çok izlenen dizilerinden Kara Sevda mı? Diriliş Ertuğrul mu ? No :309 mu ? zirvenin sahibi oldu.

Kanal 7’nin Sevilen Dizisi "İki Yabancı" Canlitv.com'da

Kanal 7’nin Sevilen Dizisi İki Yabancı’nın Reytingleri Nasıl? Kanal 7’de yayınlanan İki Yabancı dizisi, gündüz kuşağının en çok sevilen dizileri arasında yer alıyor. Hint dizileriyle büyük bir populerite yakalayan Kanal 7, İki Yabancı dizisiyle de...

Payitaht Abdülhamit 3. Bölümde Neler Oldu?

Payitaht APayitaht Abdülhamit 3. Bölümde Saray karışıyor... Padişah Hiram'ın mesajını çözüyor, hain Paşa'ya yaklaşıyor. Mahmut Paşa'nın karısı ondan şüpheleniyor. Diğer yandan Teodor Herzıl Yahudi devletini kurmak için ilk kongreyi topluyor...

Anne 21 Mart Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Her Salı Star TV ekranalarında yayınlanan Anne, 21 Mart fragmanı ne zaman yayınlanacak? Anne 21 Mart fragmanı yayınlandı mı? Cengiz, Turna'yı saklayabilecek mi? Büyük bir merak ile izlenen Anne dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Lise Devriyesi'nin Yayın Günü ve Saati Belli Oldu

Gençlik dizilerinin çok popüler olduğu Türk televizyonlarına yeni bir gençlik dizisi daha ekleniyor. TRT1 kanalında yayınlanacak olan “Lise Devriyesi” dizisinin yayın tarihi belirlendi. Merakla beklenen dizinin yayın günü ve saati ise...

Yeni Gelin 1.Bölüm de Neler Yaşandı ?

Yeni Gelin dizisi nihayet izleyiciyle buluştu. İspanyol bir anne ile Türk bir babanın kızı olan Bella ile Adanalı bir Türkmen aşiretine mensup Hazar'ın aşkı etrafında gerçekleşen olayların anlatıldığı dizinin ilk bölümünde neler yaşandı?

'Kısmetse olur' Bu Hafta Kim Elenecek? | 12 Mart 2017

Kısmetse olur da bu hafta elenen isim kim olacak? Haftanın finalinde neler yaşanacak ? 12 Mart Kısmetse olura kim veda edecek .Rabia ve Melis eve geri mi dönüyor? İşte tüm detaylar haftanın finalinde yaşanacak ...