Canlı Tv Blog

Beren Saat'in yeni dizisi Gazino hangi kanalda yayınlanacak?

Beren Saat'in yeni dizisi Gazino hangi kanalda yayınlanacak?
2017-07-17
Merve Tatar
Güzel oyuncu Beren Saat uzun sürenin ardından yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak. Büyük ses getiren yeni dizi Gazino'nun ne zaman başlayacağı ve hangi kanalda yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Gazino'nun yayınlanacağı kanal..

Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne?, İntikam ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi önemli dizilerde aldığı rol ile adından söz ettiren güzel oyuncu Beren Saat ekranlara geri dönüyor. Büyük bir merakla beklenen Gazino dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu son gelişmeleri aktardı. İşte Beren Saat'in yeni dizisi Gazino ile ilgili son gelişmeler...

Sina Koloğlu'nun yazısı:

‘Gazino’ için iki kanal kapışıyor 'Gazino’, yeni sezonun en çok konuşulacak dizilerinden biri olmaya aday. Gazino yıllarının hikayesi ekrana gelecek. Kulağıma gelen son gelişmeler şöyle, senaryo çalışmaları yeni bitti. Beren Saat oynayacak mı? “İlgisini çekti ve görüşüyor” deniliyor. Daha önce bu köşede yazmıştım Saat’in ‘Woman’ (Kadın) projesinde oynayacağını. Bu bilgi çok emin yerden gelmişti.

Sektör, borsa gibi. Her an her şey değişebiliyor. Dizi borsasında en son durum, Saat’in ‘Gazino’ dizisinde oynayacağı yönünde. Bu durum projeye ilgiyi daha da arttırıyor. Star TV ve Kanal D, ‘Gazino’nun peşinde.

TRT 1 izle
Atv izle
Show Tv izle
Star Tv izle
Tv 8 izle
Fox Tv izle
Kanal 7 izle
Kanal D izle
Yorumlar